Skin Regeneration

 

stáhnout: Skin_Regeneration.doc

 

!!! NOVINKY – JANSSEN COSMECEUTICAL !!!

SKIN REGENERATION (dříve Opus Belle) – speciální zlatá řada pro zralou pleť 40+ se zaměřuje cíleně na mechanismy, které podléhají hormonálním vlivům, především snížené produkci estrogenů na začátku klimaktéria. Dosud se posuzovala péče o zralou pleť z hlediska exogenních faktorů. K tomu patří snaha oddálit tzv. „předčasné stárnutí pleti“. Tento úkol splňují prostředky, které chrání před UV zářením, volnými radikály, toxiny, negativními vlivy životního prostředí atd. Všechny produkty prošly testovacími zkouškami DERMATEST s hodnocením „Velice dobře snášenlivý pro pleť“ Na světových výstavách v Paříži a Miami byla uvedená kosmetická řada oceněna cenami.

skin1

Oily Skin

Inovovaná fialová řada – OILY SKIN. Mastná a nečistá pleť vzniká nejčastěji v pubertě a může pokračovat a ž do dospělosti. Na kůži se objevují komedony, papuly a pustuly. Hlavním problémem je nadměrná tvorba mazu a vysoká vrstva rohoviny. Na takovémto povrchu kůže se dobře daří i různým bakteriálním koloniím. Řešením je vhodné a důkladné čištění a tonizace, správně prováděný peeling a ošetřování přípravky, udržení dostatečné vlhkosti kůže a snížení maštění.

skin2

Inovovaná zelená řada – COMBINATION SKIN. Smíšená pleť je ovlivněna především dispozicí pleti, zvýšenou aktivitou mazových žláz, díky některým užívaným lékům a také díky klimatickým změnám. Mazové žlázy, především ve středu obličeje, produkují více mazu, ten se dostává na povrch, nebo se hromadí v mazových váčcích. Nahromaděný tuk se může i zanítit. Ať již zvýšení mazotoku vzniklo z jakýchkoliv příčin, důsledkem je mastná a nevzhledná pleť s lesknoucí se především středovou partií. Proto přípravkům na péči o smíšenou pleť věnujeme zvláštní pozornost a vybíráme takové, které sníží mazotok, zmatují povrch a dostatečně hydratují pleť.

skin3skin4

 

Luxusní série ze švýcarských bylin v bio kvalitě.
Komplexně pojatá série nových kosmetických přípravků s obsahem švýcarských bylin vysoké kvality, obsahuje patentované a biologicky přísně kontrolované suroviny. Je novou řadou z kolekce profesionální péče inspira: produkce Janssen cosmeceutical. Jsou zde jak nadstandardní přípravky pro pěstění obličeje, tak i základní tělová péče.

  skin5 skin5b skin5c